Biesiada na Dzień Nauczyciela

MIEJSCE IMPREZYLeśniczówka Paryż – autentyczna stara leśniczówka, położona

malowniczo wśród najpiękniejszych mazowieckich kompleksów leśnych, na terenie niegdysiejszej Ordynacji Krasińskich, w pobliżu prastarego Ciechanowa i słynnej Opinogóry.  Zabytkowa Leśniczówka Paryż to obecnie wzorcowe gospodarstwo agroturystyczne, które gościło wielu prestiżowych gości (w tym ambasadora Francji oraz innych państw, członków UE podczas specjalnego przyjęcia wydanego przez Prezydenta RP), a także zdobyło szereg nagród i wyróżnień w konkursach kulinarnych

W PROGRAMIE

Wycieczka furmanką do lasu.

Ognisko z grzańcem.

Biesiada w Leśniczówce ze specjałami Pani Ani – Gospodyni Leśniczówki:

smakołyki z dziczyzny, pasztet z orzechami (laureat konkursów kulinarnych), pyszna szarlotka, przetwory z darów lasu i wiele innych.

Koszt imprezy – 115zł (dla grup powyżej 35 osób)

MIEJSCE IMPREZYGąsiorowo – Młyn i Gospoda pod Gąsiorkiem to wyjątkowe, malownicze miejsce zlokalizowane zaledwie 60 km od  Warszawy, w drodze z Nasielska do Pułtuska. Wśród mazowieckich pól i lasów, w rodzinnym gronie, wśród przyjaciół, można atrakcyjnie spędzić czas na łonie natury. Gospodarze znani są w okolicy ze wspaniałej kuchni i kultywowania mazowieckich tradycji. Pani Adrianna zaprasza do wspólnego biesiadowania przy dźwiękach akordeonu i suto zastawionego stołu.

www.mlyn-gasiorowo.p

 

W PROGRAMIE

Podchody (wędrówka do lasu) z licznymi niespodziankami.

Ognisko z grzańcem.

Biesiada w Gospodzie pod Gąsiorkiem:

pieczeń wieprzowa z ziemniaczkami i sałatką, zakąski (sałatka, śledziki, wędliny, marynaty), domowe ciasta.

Koszt imprezy – 115zł (dla grup powyżej 35 osób)

Koszt obejmuje – autokar, ubezpieczenie, obsługa pilota, poczęstunek jak wyżej.

Artykuł napisany przez