Jesienne imprezy integracyjne.

Zapraszamy na jesienne zielone szkoły dla dzieci i młodzieży. Zapisy ruszyły, kontakt: 22 673 48 58, wirtur@wirtur.pl

POLECANE KIERUNKI:

Roztocze, Lasy Janowskie – 3 dni

Zajęcia z instruktorami: Sztukmistrzowski Majstersztyk – wyprawa wozami terenowymi z Bagiennym Bractwem Obserwatorów Terenowych, zabawy: cyrkiel, slack line, w sieci, zagwozdka, za i przeciw, pentki, przeciąganie liny. Zwiedzanie Zamościa: spacer po Starym Mieście: rynek, renesansowy ratusz, kamienice z podcieniami, katedra, Arsenał i fortyfikacje miasta, zwiedzanie Zagrody Guciów, zajęcia w parku linowym w Obroczy lub w Janowie Lubelskim. Zwiedzanie Zwierzyńca – spacer po dawnej letniej rezydencji rodu Zamoyskich: kościół „Na wodzie”, browar, dawne biura zarządu Ordynacji Zamoyskich (z zewnątrz), wizyta w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym Roztoczańskiego Parku Narodowego, spacer na Bukową Górę lub Stawy Echo.

Cena od 445zł/os.

Bajkowe Podlasie, Szlak Tatarski – 3 dni

Tykocin: spotkanie we FlisakParku, wędrówka po parku, opowieść o flisakach na rzece Narew i dawnych mieszkańców Tykocina, rejs tramwajem wodnym po Narwi, zabawa w łuczników, paintball do tarczy, przystanek przy Pentowie i Europejskiej Wiosce Bocianiej.

Cena od 466zł/os.

Szlak Orlich Gniazd – 3 dni

Wycieczka Szlakiem Orlich Gniazd – ruiny zamku w Olsztynie, wizyta na Pustyni Siedleckiej, przejście Grzędą Mirowską pomiędzy zamkami w Bobolicach i Mirowie. Wycieczka do Ojcowskiego Parku Narodowego: Maczuga Herkulesa w Pieskowej Skale, Ojców, Jaskinia Łokietka, wyprawa na Pustynię Błędowską. Zwiedzanie ruin zamku w Ogrodzieńcu, wędrówka na Górę Birów.

Cena od 433zł/os.

Toruńskie pierniki, bydgoskie mydło, integracja – 3 dni

Toruń: zwiedzanie Rynku – Ratusz, pomnik Mikołaja Kopernika, Krzywa Wieża, katera, spacer pod Dom Kopernika, zajęcia manualne w Muzeum Piernika – wyrabianie i wypiekanie ciastek, seans w Planetarium. Gry i zabawy integracyjne w Forcie IV: podchody – gra terenowa, zajęcia na świeżym powietrzu. Bydgoszcz: warsztaty w Muzeum Mydła i Brudu oraz Manufakturze Cukierków, wędrówka uliczkami Wyspy Młyńskiej oraz na Wieżę Ciśnień z tarasem widokowym i panoramą na miasto, rejs tramwajem wodnym, spacer do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku.

Cena od 482zł/os.

Warmia i Mazury, sport i rekreacja, park rozrywki – 3 dni

Gietrzwałd: zajęcia sportowe pod opieką animatorów na Orliku. Olsztyn: zajęcia w Parku Rozrywki: team building, park linowy, gra terenowa – poszukiwanie skarbu, warsztaty survivalowe. Działdowo: zwiedzanie i zabawa w Interaktywnym Muzeum Państwa Krzyżackiego, zwiedzanie zamku w Nidzicy.

Cena od 468zł/os.

Góry Świętokrzyskie, Sandomierz, Krzyżopór – 3 dni

Wędrówka na Święty Krzyż, wejście do Muzeum Przyrodniczo-Leśnego ŚPN, multimedialny spektakl światła, dźwięków i odgłosy przyrody, wędrówka „Drogą Królewską” do Nowej Słupi. Sandomierz: Wąwóz Królowej Jadwigi, Brama Opatowska, Podziemna Trasa Turystyczna, udział w zabawie „Legenda Rycerstwa – Zawisza Czarny i jego czasy” w wykonaniu Chorągwi Rycerstwa Sandomierskiego, pokaz zbroi, dawnych walk, mody dworskiej, tańców dworskich, udział w ceremonii pasowania na rycerza. Zwiedzanie ruin zamku Krzyżtopór, Muzeum Archeologiczne i Rezerwat „Krzemionki” w Krzemionkach Opatowskich.

Cena od 454zł/os.

Wrocław, Opole, Zamek Moszna – 3 dni

Zwiedzanie Wrocławia Śladami Wrocławskich Krasnali: Ostrów Tumski, katedra, Brama Kluskowa, przejście przez Most Tumski, Wyspa Piaskowa z Mostem Piaskowym, kościół NMP i całoroczna ruchoma szopka, Ossolineum z barakowym dziedzińcem, przejście na Stare Miasto, Stare Więzienie o XIV wiecznym rodowodzie, Stare Jatki, Jaś i Małgosia – małe domki altarystów. Opole: wizyta w Muzeum Polskiej Piosenki – historia i warsztaty, zwiedzanie Zamku Moszna, wędrówka na Górę Świętej Anny, zjazd zjeżdżalnią grawitacyjną Alpine-Coaster. Wycieczka Szlakiem Orlich Gniazd: legenda zamku w Olsztynie, zabawa na Pustyni Siedleckiej, Brama i legenda Twardowskiego w Złotym Potoku.

Cena od 450zł/os.

Na Wielkopolskim Szlaku, integracja – 3 dni

Muzeum Początków Państwa Polskiego, zwiedzanie katedry z relikwiami świętego Wojciecha i Drzwiami Gnieźnieńskimi, Lednogóra: przeprawa promowa na wyspę, gdzie znajdują się relikty najważniejszego grodu Pierwszych Piastów, zwiedzanie Muzeum Pierwszych Piastów.

Cena od 465zł/os.

Cena zawiera: opieka pilota, usługi przewodnika, transport autokarem, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW, zakwaterowanie i wyżywienie, podatek VAT.

Artykuł napisany przez