Integracja w Dworze Pod Kasztanowcami

dwor_pod_kasztan_7Zaledwie 25 km od Warszawy, urokliwie usytuowany w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego „Dwór pod Kasztanowcami” to miejsce, w którym można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Wspaniała architektura otoczona bujną przyrodą i rodzinna atmosfera panująca we Dworze czyni go idealnym miejscem na rekreację i budowanie więzi w każdym zespole.

W PROGRAMIEdwor_pod_kasztan_4

12.30 – wyjazd spod szkoły

14.00 – obiad 2 daniowy składający się z:
rosołu, 2 rodzajów mięsa (do wyboru), kompotu, wody mineralnej niegazowanej z cytryną i miętą oraz deseru tj lodów z owocami, bitą śmietaną, polanych płynną czekoladą, 2 przystawek np. „zimna płyta” dwor_pod_kasztan_5mięs przez nas pieczonych tj. karkówka pieczona w posypce ziołowej, rolada boczkowa z suszonymi pomidorami, schab pieczony w całości wg. dworskiej receptury oraz ogórki małosolne i przez nas robiony domowy smalec oraz pomidory malinowe z mozzarellą i bazylią

Przejażdżka wozami konnymi po Kampinoskim Parku Narodowym.

Spacer do Puszczy Kampinoskiej

Zabawa przy muzyce pod opieką przez DJdwor_pod_kasztan_3

Ognisko z pieczeniem kiełbasek
Beczka piwa
Bufet kawowy z dwoma rodzajami kawy i kilkoma rodzajami herbat- nie limitowany, do tego 3 rodzaje ciasta oraz napoje zimne 0,7 litra na osobę (cola fanta, soki 100%)
2 rodzaje sałatek np. mix sałat z grillowanym dwor_pod_kasztan_nockurczakiem, dodatkiem prażonych migdałów, pestek słonecznika polane sosem z dodatkiem octu balsamicznego oraz sałatka z jajkiem, pieczarkami i szczypiorkiem

20.00 – wyjazd z Dworu w kierunku Warszawy

21.00 – powrót do szkoły

Koszt imprezy – 235zł (35-45 uczestników)
Koszt obejmuje – autokar, ubezpieczenie, obsługę pilota, przyjęcie wg powyższego menu, beczka piwa, przejażdżkę wozami konnymi, zabawa z DJ.

dwor_pod_kasztan_2

Artykuł napisany przez